•  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Sezonowa wyprzedaż w Galerii 77 - Zapraszamy


płatność gotówką przy odbiorze

 

płatność przelewem bankowym

 

Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet. Szybko, sprawnie, bez wychodzenia z domu! Kredyt ratalny to niezwykle prosty sposób płatności! Mało kto dysponuje dużą ilością gotówki by móc kupić jakiś drogi przedmiot od ręki. Dlatego wiele osób decyduje się by kupować na raty i spłacać je stopniowo przez jakiś okres czasu. Z myślą o spełnianiu marzeń stworzyliśmy internetową platformę ratalną, która zapewnia profesjonalną i przyjazną obsługę klientom oraz sprzedawcom. O szczegóły zapytaj u swojego sprzedawcy.

 

Galeria 77 dostarcza meble za pośrednictwem własnego samochodu dostawczego.

Koszt transportu wynosi: 1,80 zł brutto za każdy km.

Koszt transportu będzie podawany bezpośrednio przy zamówieniu. Koszt transportu obejmuje drogę do miejscowości klienta oraz powrót.

Jest to najbardziej polecana opcja wysyłki, która umożliwia wniesienie mebli do lokalu oraz złożenie na miejscu. Daje również gwarancję dostarczenia przesyłki w stanie nienaruszonym.

Kolejnymi opcjami dostawy są:

 1. Transport przez firmę spedycyjną
  Wybór firmy oraz ustalenie warunków transportu należy do Klienta. Galeria 77 nie ponosi odpowiedzialności za jakość usługi.
 2. Kurier
  W przypadku mebli niewielkich rozmiarów oraz artykułów dekoracyjnych możliwy jest transport kurierem. Koszt ustalony zostanie z klientem indywidualnie, w zależności od wagi i rozmiarów przesyłki oraz miejsca docelowego – przesyłka DPD, Siódemka.
 3. Transport własny zorganizowany przez Klienta w zakresie własnym.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2012 Galeria 77
Projekt i wykonanie pozycjoner.net
Witryna ta używa plików cookie (pliki zapisywane na urz‘dzeniu końcowym użytkownika) w celach statystycznych i reklamowych.
Pliki te można kontrolować za pomoc‘ ustawień swojej przegl‘darki internetowej - więcej informacji tutaj.
Korzystaj‘c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl‘darki.