•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Sezonowa wyprzedaż w Galerii 77 - Zapraszamy


 

Doświadczenie naszą inspiracją do stworzenia „ Galerii 77 ” stylowych mebli
 
Dawno temu, gdy firma AP POLSKA zaczynała swą działalność, nikt z nas nie przypuszczał, że wyjazdy służbowe staną się główną inspiracją do powstania Galerii 77. Włochy, Francja, Stany Zjednoczone, Anglia niczym muza tworzyły nam obrazy pięknych mebli stylowych a wszystko to dzięki klimatom przepięknych miast.
 
Gościnność mieszkańców Włoch zainspirowała nas do tego by stworzyć Galerie 77 salon meblami, które swoim wyglądem będą zapraszać do domu na niedzielne pogawędki. Ciepło Włoskich uliczek sprawiło, że od naszych mebli emanuje ciepło rodzinnego azylu. To właśnie włoskim miasteczkom zawdzięczamy dostrzegalną delikatność w tak potężnych meblach. Klasa, styl i elegancja to zasługa Francji. Będąc w tym pięknym państwie nie da się nie zauważyć, że to właśnie ono jest głównym wyznacznikiem stylu i elegancji. W każdym z tych miejsc towarzyszyły nam przepiękne widoki morza, łąk, klimaty większych i tych mniejszych miast. To wszystko tworzyło nam wizerunek Galerii 77 w której możemy odnaleźć klimat minionych epok.  
Nie tylko podróże pomogły nam stworzyć Galerie 77 przepięknych mebli stylowych. W czasach, gdy nasz rynek zalewa fala mebli prostych typu „zrób to sam” stworzenie czegoś tak wyjątkowego było nie lada wyzwaniem! Galeria77 przedstawia piękno i luksus. W naszych meblach liczy się każdy szczegół. Dokładne wykończenia, delikatne akcenty dekoracyjne, kształty przypominające królewski żurnal to stylowe meble od Galeria 77. Wyselekcjonowane materiały, inkrustacje, liście nenufarów upiększające ekskluzywne meble połączone z aksamitem, jedwabiem i Jacquard`em tworzą idealnie zgraną całość. Nasze meble to prawdziwe arcydzieła sztuki, które swoim wyjątkowym stylem rozświetlą wnętrza naszego domu, rezydencji czy pałacu. Istniejemy dzięki naszym klientom! To oni docenili nasze starania i razem z nami podzielają miłość do stylu zainspirowanego historią. Bez wahania klienci naszymi meblami wyposażają luksusowe hotele, prywatne rezydencje, ekskluzywne restaurację, dwory i pałace.
 
Europejski styl w zasięgu naszej dłoni Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu odrobiny luksusu w waszych domach. Stawiamy na piękno, styl i klasę, którą starannie pielęgnujemy. Dla zrealizowania naszych celów staramy się coraz bardziej pogłębiać naszą wiedzę dotyczącą wyposażenia historycznych pałaców by później móc oferować meble z przeszłością. Dzięki zagłębianiu w historię jesteśmy wstanie wybrać dla Państwa meble wyprodukowane na bazie klasycznych europejskich odpowiedników. Każdy mebel jest dla nas niczym płótno dla malarza rzeczą, która ma zachwycać!. Dlatego w naszych meblach zwracamy uwagę na każdy najmniejszy detal, wkładamy w to całe swoje serce. Czymże by było ekskluzywne wnętrze bez odpowiedniego oświetlenia.
 
W naszej ofercie znajdują się również przepiękne kryształowe żyrandole i lampy, które stylem pasują do naszych mebli. Gdy mamy już meble mamy również wizję całego wnętrza. Dlatego nasze lampy są idealnym dopełnieniem. Staramy się by nasze modele również były wzorowane na europejskich odpowiednikach. Do produkcji ekskluzywnych żyrandoli i lamp używany jest najlepszej, jakości kryształ i złocenia. Dzięki tym produktom, jak i wielu innym, nasza firma wyposaży Państwa domy, rezydencje, pałace, hotele w sposób kompleksowy a za razem estetyczny i iście królewski.
 
 
 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2012 Galeria 77
Projekt i wykonanie pozycjoner.net
Witryna ta używa plików cookie (pliki zapisywane na urz‘dzeniu końcowym użytkownika) w celach statystycznych i reklamowych.
Pliki te można kontrolować za pomoc‘ ustawień swojej przegl‘darki internetowej - więcej informacji tutaj.
Korzystaj‘c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl‘darki.